انتخاب زبان

آخرین اخبار

گام بلند تراکتور به سوی قهرمانی/گزاش تصویری از حضور هواداران

1157

اویان نیوز: در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال تیم تراکتورسازی تبریز با برتری خارج از خانه مقابل پیکان یک گام دیگر به قهرمانی لیگ برتر نزدیک‌تر شد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از آناج، از ساعت ۱۷ یکشنبه۶اردیبهشت۹۴ در ادامه هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال تیم‌های پیکان تهران و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه شهدای قدس تهران به مصاف هم رفتند که سرخ پوشان تبریزی با برتری ۲ بر صفر در این دیدار یک گام دیگر به فتح جام لیگ برتر نزدیک‌تر شدند.

در این دیدار که در حضور پرشور هواداران تراکتورسازی برگزار شد شاگردان اولیویرا شروع خوبی در نیمه اول داشتند و در همان اوایل بازی و در دقیقه ۷ توسط فرشاد احمدزاده با یک ضربه آکروباتیک دروازه تیم میزبان را فرو ریختند تا خیلی زود یک بر صفر پیش بیافتند.

سرخ پوشان در نیمه اول چند موقعیت دیگر نیز برای گلزنی داشتند اما یک بار تیرک دروازه و دو بار نیز مهدی رحمتی ناجی دروازه پیکان شد تا این نیمه با برتری یک بر صفر تراکتورسازی به پایان برسد.

در ادامه پیکان روی حرکت سعید دقیقی در محوطه جریمه صاحب موقعیت گلزنی شدند که ضربه این بازیکن با برخورد به دست خالد شفیعی به اوت رفت اما بابک وسیله بر قاضی میدان این صحنه را خطای هند تشخیص داده و اعلام پنالتی کرد.

سعید دقیقی پشت توپ قرار گرفت اما ضربه این بازیکن با عکس العمل زیبای لک مهار شد تا پیکان از رسیدن به گل تساوی ناکام بماند.

در دقیقه ۸۰ حرکت ادینیو در محوطه جریمه پیکان با خطای مدافع حریف همراه شد تا داور بازی یک پنالتی دیگر نیز در این بازی اعلام کند اما این بار به سود تراکتورسازی.

ادینیو این ضربه پنالتی را وارد دروازه رحمتی کرد تا تراکتورسازی با این گل ۲ بر صفر پیش افتاده و خیالش از برتری در این دیدار راحت شود.

در دقایق باقی مانده تلاش پیکان برای کاهش اختلاف بی نتیجه ماند تا این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر صفر شاگردان اولیویرا به پایان رسیده و این تیم یک گام دیگر به قهرمانی در لیگ نزدیک‌تر شود.

بدین ترتیب تراکتورسازی با این پیروزی ۵۳ امتیازی شده و صدرنشینی خود را حفظ کرد. پیکان نیز با ۲۵ امتیاز بدون تغییر در رده چهاردهم باقی ماند.

حواشی 

نزدیک به ۱۰ هزار هوادار تراکتور از شهرهای مختلف آذربایجان از نزدیک شاهد این دیدار بودند.

هواداران حاضر در ورزشگاه در حین و بعد بازی با شعارهایی همچون «تورک دیلینده مدرسه، اولمالیدیر هرکسه»، «آذربایجان وار اولسون، متین پور آزاد اولسون» تیم خود را همراهی می کردند.

هواداران تراکتورسازی، رفتار ماموران نیروی انتظامی  به هنگام ورود تماشگران این تیم به ورزشگاه را «نامناسب» توصیف کرده اند.

1157 1161 1163 1164 1168 1169 1175

درباره این مطلب نظر دهید