انتخاب زبان

اخبار

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

گران‌قیمت‌ترین بازیگر هالیوود کیست؟

13461534811

اویان نیوز: «ادی مورفی»، کمدین هالیوودی به عنوان گران‌قیمت‌ترین بازیگر در سال ۲۰۱۲ شناخته شد.

«ادی مورفی»، کمدین مشهور هالیوود، طی سال گذشته در گیشه چندان موفق عمل نکرده است آنچنان‌که سه فیلم آخر او در ازای هر دلار از دستمزدش، تنها ۲ دلار و ۳۰ سنت در گیشه فروش داشته است که رقم ناچیزی است، آنچنان‌که او را تبدیل به گران‌قیمت‌ترین بازیگر هالیوود طی سال ۲۰۱۲ کرده است.

براساس گزارش مجله فوربس، «کاترین هیگل» نیز با تنها ۳ دلار و ۴۰ فروش در ازای هر دلار از درآمدش، در رتبه دوم این فهرست قرار دارد.آخرین فیلم او که یک تریلر جنایی با نام «یکی برای پول» کمتر از بودجه‌ای بالغ بر ۴۰ میلیون دلار که صرف ساخت آن شده بود، در سطح جهان فروش کرد.

این بازیگر هالیوودی اخیرا نیز در فیلم «ازدواج بزرگ» که یک فیلم رمانتیک کمدی است، در کنار بازیگرانی چون «رابرت دنیرو»، دیان کیتون» و «آماندا سیفراید» ایفای نقش کرده که قرار است اواخر این ماه در سینماهای آمریکای شمالی به نمایش درآید.

به گزارش فارس،براساس آمار مجله فوربس، «ریس ویترسپون» با ۳ دلار و ۹۰ سنت، «ساندرا بولاک» با ۵ دلار، «جک بلیک» با ۵ دلار و ۲۰ سنت، «نیکولاس کیج» با ۶ دلار، «آدام سندلر» با ۶ دلار و ۳۰ سنت، «دنزل واشنگتن» با ۶ دلار و ۳۰ سنت، «بن استیلر» با ۶ دلار و ۵۰ سنت و «سارا جسیکا پارکر» با ۷ دلار فروش در گیشه در ازای هر دلار از دستمزدشان به ترتیب جایگاه سوم تا دهم این فهرست را به خود اختصاص داده‌اند.

آفتاب

درباره این مطلب نظر دهید