انتخاب زبان

آخرین اخبار

گزارش خبری و تصویری از شادی هواداران تراکتور در شهرهای اورمیه و میانه

urmu3

اختصاصی اویان نیوز: روز جمعه در پی قهرمانی تیم فوتبال تراکتورسازی جمعی از هواداران این تیم در شهرهای مختلف آذربایجان به شادی و پایکوپی پرداختند.

به گزارش خبرنگار اویان نیوز، جمعه ۲۵بهمن۹۲ پس از قهرمانی تیم فوتبال تراکتورسازی در جام حذفی جمع کثیری از طرفداران این تیم برای برگزاری جشن قهرمانی در خیابان استادان شهر اورمیه تجمع نمودند؛ ماموران نیروی انتظامی و لباس شخصی  جمع حاضر در این تجمع مسالمت آمیز را پراکنده کردند.

طرفداران تراکتور برای برگزاری جشن قهرمانی به منطقه بند شهر اورمیه حرکت نمودند که به دلیل ترافیک زیاد و بسته شدن معابر مجبور به بازگشت از آن منطقه شدند.

گروهی از طرفداران تراکتور در پارک جنگلی شهر اورمیه گردهم آمده و با اجرای رقص آذربایجانی و سر دادن شعارهای ملی و بازکردن پرچم آذربایجان قهرمانی تیم تراکتور را گرامی داشتند.

میانه: جشن هواداران تراکتور و بازداشت چندین تن

بنا به اطلاع اویان نیوز، در شهر میانه نیز هواداران تراکتور با تجمع در میدان اصلی این شهر به جشن و پایکوپی پرداختند.

تجمع کنندگان در میدان معلم شهر میانه با سر دادن شعارهایی همچون «آذربایجان وار اولسون ایسته مه ین کور اولسون» و «تراختورو ائل ایستر ، شرفلی میللت ایستر» حمایت خود را از این تیم ابراز داشتند.

براساس این گزارش، ماموران امنیتی و انتظامی چندین تن از تجمع کنندگان را بازداشت نمودند که با مقاومت مردم ماموران مجبور به رهایی بازداشت شدگان شدند. (منبع تصاویر شهر میانه سایت میانالی می باشد)

miyana1

میانه

miyana2

میانه

miyana3

میانه

miyana4

میانه

miyana5

میانه

miyana6

میانه

urmu1

اورمیه

urmu2

اورمیه

urmu3

اورمیه

urmu4

اورمیه

urmu5

اورمیه

urmu6

اورمیه

urmu7

اورمیه

urmu8

اورمیه

IMG_5944

منبع : تراختورچی دات آی آر
عکاس: خلیل غلامی

IMG_5945

IMG_6023

IMG_6077

IMG_6110

IMG_6127 IMG_6167 j7 j13 j19

درباره این مطلب نظر دهید