انتخاب زبان

آداب و رسوم

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

گشایش نمایشگاه تخم مرغ های نوروزی در عمارت شهرداری تبریز

b551

 اویان نیوز: همزمان با آغاز سال جدید نمایشگاه آثار سومین جشنواره تخم مرغ های نوروزی در تالار هنرهای معاصر موزه تاریخ شهر و شهرداری تبریز گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز این نمایشگاه با آثاری متنوع و جذاب از شهروندان خوش ذوق تبریزی و نیز دیگر شهرهای استان و کشور همچون سال های گذشته در تالار هنرهای معاصر موزه شهرداری گشایش یافته و تا پایان تعطیلات نورزی امسال برای بازدید عموم دایر خواهد بود.

سید رضا علوی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و دبیر سومین جشنواره تخم مرغ های نوروزی در خصوص این جشنواره گفت: جشنواره سوم به لحاظ کمی و کیفی در سطحی بالاتر و بهتر از دو دوره گذشته برگزار شده و آثار ارسالی به دبیرخانه از تنوع و جذابیت خاصی برخوردارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از ارسال بیش از یک هزار اثر به دبیرخانه سومین جشنواره تخم مرغ های نوروزی خبر داد و افزود: از مجموع یک هزار تخم مرغ رنگی ارسال شده به جشنواره بالغ بر ۵۰۰ اثر انتخابی جهت نمایش عموم در این نمایشگاه به نمایش درآمده اند.

گفتنی است این نمایشگاه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب برای بازدید عموم شهروندان و مسافران و میهمانان نوروزی ورودی به تبریز دایر خواهد بود.

خبرگزاری شهریار

درباره این مطلب نظر دهید