انتخاب زبان

آخرین اخبار

یک مسئول قضائی خطاب به خانواده مسعود دغاغله : فراموش کنید که فرزندی داشته اید!

اختصاصی اویان نیوز : خانواده مسعود دغاغله فعال فرهنگی اجتماعی عرب اهواز ی در گفتگو با فعالان حقوق بشری در اهواز اعلام کردند جهت روشن شدن وضعیت فرزندشان بارها به مراجع قضایی استان مراجعه کرده اند اما در نهایت یک مسئول قضائی به آنها گفته است فراموش کنید که فرزندی داشتید!

“مسعود دغاغله” ساکن اهواز، ١٨ ماه پیش به اتهام فعالیت در” شبکه‌های اجتماعی علیه نظام” از سوی نیروهای امنیتی رژیم اسلامی ایران بازداشت شد.مسعود در زمان دستگیری چند ماه را در سلول های انفرادی گذراند و سپس به زندان کارون اهواز منتقل گردید.

بنا به گزارش بخش عربی وب‌سایت خبری ahwazna.org تاکنون چندین بار خانواده‌ی این شخص به مراکز امنیتی ـ قضایی رژیم ایران مراجعه نموده ولی هیچ گونه پاسخی را دریافت نکرده‌اند.

خانواده‌ی “مسعود دغاغله” نگران سرنوشت فرزندشان هستند و گفته‌اند، از سوی مراجع امتیتی به آنان اعلام شده که سعی کنند فرزندشان را فراموش کنند.

چندی پیش نیز هانی شریفی(۲۹ ساله) در شامگاه سه شنبه ۴ دسامبر ۲۰۱۲ در منزل مسکونی خود واقع در کوی العزیزیه شهر اهواز بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. هانی شریفی پیش از بازداشت در چندین مرحله با تماس های تهدید آمیز نیروهای امنیتی موجه شده بود.

www.ahwazna.org

درباره این مطلب نظر دهید