انتخاب زبان

آخرین اخبار

ساعی: نگرانی مردم آذربایجان‌شرقی از افزایش غيرمنصفانه مالیات به حق است

اویان

 اویان نیوز: زهرا ساعی با غیر منصفانه دانستن افزایش مالیات استان آذربایجان شرقی از بررسی آن در مجلس خبر داد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از ایسنا، نماینده مردم تبریز، ‌آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ نگرانی مردم  و تولید کنندگان آذربایجان‌شرقی از افزایش غیرمنصفانه مالیات به حق بوده و اگر دولت چنین تصمیمی داشته باشد این موضوع قطعا در مجلس بررسی می‌شود .

زهرا ساعی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ما نمایندگان نیز چنین نگرانی‌هایی داریم و مذاکرات برای رفع این مشکل بر سر راه توسعه استان شروع شده است و امیدواریم طوری شود که حقی از مردم آذربایجان در مقایسه با سایر استان ها تضییع نشود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش ۱۴ درصدی مالیات این استان در لایحه بودجه سال ۹۶ به هیچ وجه در قالب انصاف و عدالت نگنجیده و نمایندگان مردم به شدت معترض به وضعیت موجود هستند.

وی افزود: مردم نگرانی عمیقی در زمینه مسئله مالیات آذربایجان شرقی داشته و مکررا در تماس های خود از ما احقاق حقوق خود را پیگیری می کنند.

وی ادامه داد:‌ در روزهای آتی جلسه با مسئولان وزارت اقتصاد و سازمان مالیاتی تشکیل داده و پس از حصول نتیجه مردم را در جریان اقدامات قرار داده و نگرانی آن ها را رفع خواهیم کرد.

ساعی خاطرنشان کرد: اکنون که در آذربایجان شرقی گام های مثبتی برای رونق تولید از سوی کارگروه رفع موانع تولید انجام می گیرد لازم است تا دولت نیز تمهیدات خود را در این راستا اتخاذ کند تا بتوانیم با ریل گذاری مناسب مسیر توسعه را در این خطه از کشور هموارتر کنیم.

وی تاکید کرد: همه نمایندگان با جدیت پیگیری موضوع مالیات آذربایجان شرقی بوده و نسبت به موضوع حساسیت لازم را دارند.

 سابقه خبر در اویان نیوز:

خدادادی: افزایش رشد مالیات در آذربایجان شرقی نگران کننده است

سوء سیاست‌گذاری مسؤولان استانی دلیل اصلی افزایش مالیات در آذربایجان‌شرقی است

فرار سرمایه و افزایش مهاجرت در آذربایجان شرقی با افزایش ۱۳.۹ درصدی مالیات

نماینده تبریز: کاهش ۱۸,۵درصدی اعتبارات استان با افزایش سهم مالیات آذربایجان شرقی همخوانی ندارد

انتقاد پزشکیان از افزایش بی‌رویه سهم مالیات آذربایجان‌شرقی در بودجه ٩۶

درباره این مطلب نظر دهید