انتخاب زبان

آخرین اخبار

42 روستای سراب خانه های خود را با بخاری نفتی گرم می کنند

buxari

اویان نیوز: رئیس شرکت نفت ناحیه سراب در جمع مدیران شهرستان سراب اعلام کرد: در حال حاضر ۴۲ روستای سراب برای گرم کردن خانه های خود از بخاری نفتی استفاده می کنند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، مجید اولاد نورالهی شامگاه پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: در حال حاضر ۴۲ روستای سراب با هزار و ۱۵۰خانوار ساکن در این روستاها خانه های خود را با بخاری نفتی گرم می کنند و به اصطلاح مصرف عمده سوخت مردم این روستاها از نفت تامین می شود.

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به احتمال افت و کاهش فشارگاز در مواقع  سردی هوا، پیشنهاد می شود تا ارگان ها و نهادهای دولتی نسبت به ذخیره سازی نفت به عنوان سوخت دوم اقدام کنند.

وی با ارائه عملکرد شرکت نفت ناحیه سراب  در شورای اداری شهرستان سراب اظهارکرد: این مقام مسئول در شرکت نفت ناحیه سراب  با بیان اینکه انباربزرگ نفتی سراب هم اکنون گنجایش ذخیره ۲۵ میلیون لیتر سوخت را دارد، تصریح کرد: این انبار قابلیت افزایش ظرفیت به ۱۰۰میلیون لیتر را دارد، طوری که بهمنی نماینده سراب در اولین اقدامت خود طی مکاتبه با مسئولان وزارت نفت خواستار عملیاتی شدن این موضوع شده است.

نورالهی تاکید کرد: در صورت سفر مقامات کشور از طریق بالگرد امکان تهیه و ذخیره سازی سوخت (جی پی فور)به مقدار کافی وجود دارد.

درباره این مطلب نظر دهید