انتخاب زبان

آخرین اخبار

آذربایجان شرقی : انتصاب سرپرست جدید هیات کاراته غیر قانونی است/ بدون حکم عزل استعفا نمی دهم

521990_6r79JoRy

اویان نیوز: رئیس سابق هیئت کاراته آذربایجان شرقی گفت: انتصاب سرپرست جدید هیئت کاراته استان از طرف رئیس فدراسیون کاراته کشور غیرقانونی است.

به گزارش اویان نیوز، اسماعیل معصومی در گفتگو با مهر گفت: در مجمع عمومی فدراسیون کاراته پس از رای گیری با ۱۱ رای از مجموع ۱۸ رای به عنوان رئیس هیئت کاراته انتخاب شدم و پس از سه روز حکم چهار ساله برای فعالیت صادر شد.

وی ادامه داد: بنده نسبت به حکم ریاستی که از طرف فدراسیون کاراته دارم مسئول و امانت دار قانونی این مقام هستم و بدون حکم عزل استعفا نمی دهم.

رئیس سابق هیئت کاراته آذربایجان شرقی گفت: دیروز از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان درب هئیت کاراته استان بدون هیچ گونه مشکلی پلمپ شده بود.

معصومی افزود: در طول ریاست هیات کاراته استان فشارهایی از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان وارد می شد و هم چنین حمایت نکردن مالی از دیگر مشکلات هیئت کاراته استان بود و هیئت فقط از لحاظ فنی از فدراسیون تغذیه می شد.

وی با اشاره به فعالیت های خود در هیئت کاراته استان گفت: در این شش ماه اکثر فعالیت های ما کارهای زیر بنایی بود.

رئیس سابق هیئت کاراته آذربایجان شرقی با اشاره به انتصاب سرپرست جدید هیئت کاراته استان گفت: این انتصاب در دستور کارقرار ندارد و در حال حاضر وزیر پیشنهادی ورزش از مجلس رای اعتماد نگرفته و نقل و انتقالات در این مقطع زمانی غیر قانونی است.

معصومی گفت: حکم بدون عزل غیر قانونی است، آمد و رفت ها باید سنجیده باشد تا هنگام نقل و انتقالات باعث کسر شان دیگری نشود.

وی در پایان گفت: صبح امروز از دادگاه حکم قضایی برای حل این امر گرفته ام واین حکم را به دفاتر مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری و وزارت ورزش کشور ارسال می کنم تا نتیجه نهایی را بر اساس قانون مشخص شود.

گفتنی است اسماعیل معصومی در چهارده اسفند سال ۹۱ از طرف فدراسیون به عنوان رئیس هیات کاراته آذربایجان شرقی انتصاب شدند.

روز ۲۳ مرداد با حکم فدراسیون کاراته، سعید دباغ نیکو خصلت به سمت سرپرست هیات کاراته آذربایجان شرقی منصوب شد.

درباره این مطلب نظر دهید