انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

از هواداران عذرخواهی می کنم

toni (7)87

اویان نیوز:  سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به دلیل بازی بد این تیم مقابل الجیش قطر و حذف از لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا از هواداران عذرخواهی کرد.

به گزارش ایرنا، تونی اولیویرا پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: تراکتورسازی در این بازی تیمی نبود که من ۱۰ ماه با آن کار کرده ام و از اهدافش دور بود.

وی اضافه کرد: در این بازی مشکل اصلی تیم، فقدان سازمان دهی در خطوط دفاعی و حمله بود و با این روند و در صورت ادامه بازی شاید گل های بیشتری هم دریافت می کردیم.

اولیویرا گفت: شاید بازی امروز مقابل الجیش، بدترین بازی تاریخ فوتبال تراکتورسازی بود و نتیجه چهار بر دو در این دیدار، حاصل بازی و عملکرد ضعیف بازیکنان بود.

وی اضافه کرد: در مدت زمانی که در تراکتورسازی حضور یافته ام سختی های زیادی را متحمل شده ام اما نمی شود دلیل ناکامی های تیم را فقط در مسائل مالی عنوان کرد چرا که من به این مسائل اهمیتی نمی دهم و هیچ گاه انگیزه ام را از دست نداده ام.

اولیویرا در مورد استقبال کم تماشاگران که شاید تعداد آنها با ۳۰۰ نفر هم نمی رسید، گفت: همزمانی این بازی با بازی حساس بارسلونا و بایرن مونیخ که مورد علاقه تمام فوتبال دوستان است می تواند یکی از دلایل این امر باشد اما برگزاری دیرهنگام این دیدار و همچنین حذف تراکتورسازی از این رقابت ها در هفته گذشته، تماشاگران را خانه نشین کرده بود.

وی افزود: باید ابتدا هدف تیم تعیین شود و با آینده نگری در مورد تیمی که در مرحله رشد قرار گرفته تصمیم گیری شود چرا که تیمی که می خواهد قهرمان شود باید خیلی چیزها را در اختیار داشته باشد.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته ششم و پایانی از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا در مصاف با الجیش قطر چهار بر دو بازنده شد و با چهار امتیاز از شش بازی و قرار گرفتن در انتهای جدول رده بندی گروه ˈآˈ ، از این رقابت ها حذف شد.

الشباب عربستان با ۱۳ و الجیش قطر با ۱۱ امتیاز تیم های صعود کننده از این گروه به دور بعدی بودند.

درباره این مطلب نظر دهید