انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

اولیویرا: وابستگي عجيبي به هوادران تراكتور پيدا كرده ام

toni (7)87

اویان نیوز: سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: همه بازیکنان تراکتور را مثل فرزندانم دوست دارم.

تونی اولیویرا در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز، درباره شرایط تراکتورسازی اظهار داشت: پس از بازی با فولاد خوزستان دو روز  استراحت کردیم و تمرینات را از سر گرفتیم. شرایط خوبی داریم و می خواهیم در جدول یک پله دیگر صعود کنیم.

وی ادامه داد: هدف کنونی ما در لیگ رسیدن به جایگاه دوم جدول است،‌ بنابراین باید تلاش کنیم تا در دو بازی آینده دو پیروزی به دست آوریم. امیدوارم سپاهان امتیاز از دست بدهد و بتوانیم نایب قهرمان لیگ شویم. از مردم تبریز می خواهم در این دو بازی مثل بازی های گذشته ما را تنها نگذارند و به ورزشگاه بیایند. من آنها را دوست دارم و به جرات می گویم وابستگی عجیبی به آنها پیدا کرده ام.

سرمربی تراکتورسازی درباره اینکه گفته می شود با محمد ابراهیمی مشکل دارد و این بازیکن به خاطر مصلحت به تیم برگشته،‌عنوان کرد: من با هیچ بازیکنی مشکل ندارم و همه نفرات را مثل فرزندان خود دوست دارم. یک بازیکن از من تعریف می کند و شاید دیگری اصلا مرا قبول نداشته باشد. برای من همه آنها یکسان هستند.

اولیویرا درباره لیگ قهرمانان آسیا و شانس صعود تراکتور به مرحله بعد تصریح کرد:  خوشبختانه یک شانس بسیار خوب مقابل الجیش داریم تا با پیروزی مقابل این تیم به دور بعد برسیم. مقابل الجزیره هم باید بهترین عملکرد را داشته باشیم و امیدوارم موفق عمل کنیم.

او در پایان درباره شایعه پیشنهاد پرسپولیس برای فصل آینده به خود افزود: فعلا زمان فکر کردن به هیچ بحث دیگری جز تراکتورسازی را ندارم.درباره این شایعه هم حرفی نمی زنم. در حال حاضر تمام فکر و ذکر من موفقیت تراکتور است و به چیز دیگری فکر نمی کنم.

درباره این مطلب نظر دهید