انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

تبریز: ضرر تیم های آذربایجانی از طولانی شدن بازسازی ورزشگاه یادگار امام

2214112

اویان نیوز: بعد از گذشت یک نیم فصل از بازیهای لیگ برتر ورزشگاه یادگار امام هنوز آماده نیست.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، طولانی شدن پروسه بازسازی چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز چیزی جز ضرر مالی، نصیب تیم های آذربایجانی نکرده است.

تراکتور با برگزاری بازی های خود در این ورزشگاه هفتاد هزار نفری می توانست تعداد تماشاگر بیشتری نسبت به بازی های خود در استادیوم اختصاصی پنج هزار نفری خود داشته باشد و با درآمد ناشی از بلیت فروشی مبلغ قابل توجهی به اندوخته مالی خود اضافه کنند اما انجام هشت دیدار خانگی در لیگ برتر و دو بازی خانگی در جام حذفی در ورزشگاه اختصاصی موجب شد تا تراکتوری ها نتوانند از این منبع کسب درآمد، بخوبی بهره ببرند.

به نوشته مهر با یک حساب سرانگشتی می توان میزان ضرر باشگاه تحت مدیریت آجورلو را مبلغی بالغ بر یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان برآورد کرد.

قلعه نویی سرمربی تراکتور با اشاره به ضرر مادی و معنوی تراکتور از آماده نبودن ورزشگاه یادگار امام گفت: ما در هر بازی خانگی دست کم ۳۰ تا ۴۰ هزار تماشاگر را از دست می دهیم.

لازم به ذکر است ماشین سازی در هفت بازی خانگی که در نیم فصل اول لیگ برتر انجام داد و یک بازی هم در جام حذفی میزبان بود، هرگز از استادیوم محل برگزاری بازی اش مطمئن نبود و خیلی وقتها دو روز قبل از مسابقه این محل تعیین می شد.

درباره این مطلب نظر دهید