انتخاب زبان

ورزش

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

تساوی تراکتور و پرسپولیس در تهران

photo_2016-03-06_18-12-18

اویان نیوز: حساس ترین دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال با تساوی به پایان رسید.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، در ادامه رقابت های هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز یکشنبه تیم های فوتبال تراکتورسازی و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار به تساوی یک بر یک به پایان یافت.

رامین رضاییان(۱۳) برای پرسپولیس و محمد ایران پوریان(۳۸) برای تراکتورسازی گل زدند.

در این دیدار که نیمه اول آن در حضور نزدیک به ۶۰ هزار تماشاگر برگزار شد، میزبان حملاتی را روی دروازه مهمان تبریزی خود پی ریزی کردند و در دقیقه ۱۳ به گل رسیدند.

پس از این گل تراکتورسازی توپ و میدان را در اختیار گرفت و موقعیت هایی را روی دروازه میزبان ایجاد کرد. در دقیقه ۳۸ این دیدار تراکتورسازی صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ضربه بختیار رحمانی را سوشا مکانی ناقص دفع کرد و ایران پوریان با حضور به موقع نزدیک دروازه پرسپولیس با ضربه ای که به زیر تیر دروازه برخورد کرد گل تبریزی ها را به ثمر رساند تا کار به تساوی کشیده شود.

نیمه دوم با درگیری زشت و ناشایست بازیکنان دو تیم آغاز شد که چند دقیقه ای باعث توقف این بازی شد. با این حال نیمه دوم هیجان بازی کمتر از نیمه اول بود و اکثر دقایق توپ در میانه میدان جریان داشت.

در ادامه دو تیم تلاش زیادی کردند تا به گل برتری دست پیدا کنند اما نتوانستند موقعیت های خطرناکی را روی دروازه ایجاد کنند.

تنها موقعیت خطرناک دقایق پایانی برای تراکتورسازی ایجاد شد که بختیار رحمانی در موقعیتی تک به تک قصد فرستادن توپ از بالای دستان سوشا به درون دروازه را داشت که سوشا این توپ را ناقص دفع کرد و ضربه دوباره بازیکن تراکتورسازی را رامین رضاییان از روی خط دروازه برگرداند.

درباره این مطلب نظر دهید