انتخاب زبان

صفحه سوم

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

تصادف دراتوبان زنجان - تبریز، یک کشته برجا گذاشت

اویان

اویان نیوز: به گفته رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان برخورد سه دستگاه کامیون در اتوبان زنجان – تبریز، یک کشته و یک مصدوم برجا گذاشت.

به گزارش اویان نیوز به نقل از ایرنا، علی اصغر شیرمحمدی افزود: این حادثه تلخ و مرگبار ساعت ۲ بامداد امروز ۲۰بهمن۹۵ در کیلومتر ۷۱ خط شمالی این مسیر ارتباطی رخ داد.

وی اظهار کرد: راننده کامیون ماک، خودرو را به دلیل نقص فنی در قسمت سواره رو متوقف و برای بازبینی پیاده می شود که در این هنگام، یک دستگاه کامیون ولوو سررسیده و به صورت سایشی با کامیون ماک برخورد کرده و واژگون می شود.

شیرمحمدی ادامه داد: راننده ماک در تاریکی شب و به منظور عیب یابی به قسمت پشت خودرو می رود که در این حین یک دستگاه کامیون دانگ فنگ، نیز به محل رسیده و با بخش عقب کامیون ماک برخورد می کند.

وی افزود: متاسفانه راننده کامیون ماک قبل از اینکه به خود آید در میان این ۲ کامیون مانده و به طرز دلخراشی جان خود را از دست می دهد و راننده وولو نیز مصدوم شده و به بیمارستان انتقال می یابد.

شیرمحمدی تصریح کرد: راننده جان باخته به دلیل توقف در سطح سواره رو و نقض ماده چهار قانون راهنمایی و رانندگی، مقصر این حادثه شناخته شد.

ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه ۱۸بهمن۹۵ نیز در کیلومتر ۱۰۲ خط جنوبی اتوبان زنجان – قزوین برخورد میان ۲ دستگاه کامیون ولوو و کشنده اسکانیا، راننده اسکانیا کشته و راننده وولو نیز به منظور مداوا و درمان به بیمارستان منتقل شد.

در این حادثه رانندگی، راننده کامیون اسکانیا با توجه به خستگی و خواب آلودگی از پشت با کامیون وولو درحال حرکت به شدت برخورد کرد و مرگ تلخ و خونینی را برای خود رقم زده بود.

درباره این مطلب نظر دهید