انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

توقف خانگی تراکتورسازی مقابل سیاه جامگان

trax

اویان نیوز: در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال تیم تراکتورسازی تبریز در خانه با تساوی بدون گل مقابل سیاه جامگان متوقف شد تا ناکامی‌های شاگردان اولیویرا در این رقابت‌ها همچنان ادامه داشته باشد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از آناج، در ادامه هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم‌های تراکتورسازی و سیاه جامگان خراسان از ساعت ۱۵:۱۵ امروز جمعه در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا شاگردان اولیویرا دو امتیاز خانگی دیگر را هم در این رقابت‌ها از دست بدهند.

این دیدار در حضور ۱۵ هزار نفری هواداران تراکتورسازی آغاز شد و شاگردان تونی در حالی که در نیمه نخست تیم برتر میدان بودند، نتوانستند از موقعیت‌های خود استفاده کرده و این نیمه را با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

در این نیمه شاهین ثاقبی دو بار و سروش رفیعی یک مرتبه برای تیم میزبان موقعیت ایجاد کرده و دروازه تیم مهمان را تهدید کردند. در سمت مقابل نیز سیاه جامگان یک بار روی پرتاب اوت مقابل دروازه اخباری خطرساز شد اما هیچ یک از موقعیت‌ها برای دو تیم ثمری نداشت.

با شروع نیمه دوم این تیم سیاه جامگان بود که در همان دقیقه نخست می‌توانست با شوت دلیر به گل برسد اما اخباری با یک سوپرواکنش ضربه مهاجم مرندی تیم حریف را برگشت داد.

پس از این موقعیت تراکتورسازی دو بار توسط بختیار رحمانی صاحب موقعیت شد اما ضربات این بازیکن ابتدا روی یک شروع مجدد با عکس العمل عین افشار دروازه‌بان تیم سیاه جامگان راهی کرنر شد و در بار دوم نیز شوت سرکش این بازیکن به شکل خطرناک و با فاصله کم راهی اوت شد.

تراکتورسازی که کار را هجومی دنبال می‌کرد در دقیقه ۶۴ توسط رمزی بازیکن تعویضی خود یک بار دیگر صاحب موقعیت تک به تک شد اما این بازیکن قدر موقعیت طلایی را ندانسته و توپ را به آغوش دروازه‌بان تیم حریف زد تا بهترین فرصت برای سرخ پوشان بدین ترتیب به هدر برود.

در ادامه تونی اولیویرا برای تغییر نتیجه سامان نریمان جهان را هم وارد میدان کرد اما حضور این بازیکن هم برای تراکتورسازان چاره ساز نشد و سرخ پوشان در نهایت مقابل مهمان خود با تساوی بدون گل متوقف شده و ۲ امتیاز خانگی دیگر را در فصل جاری از دست دادند.

درباره این مطلب نظر دهید