انتخاب زبان

محیط زیست

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

تولد کودکان اتمی در ایران

اویان نیوز :بیماری و مرگ تدریجی پیامد نا رسایی ها، و بی توجهی ها
هوای آلوده و کشنده، مرگ تدریجی و بیماریهای گوناگون را برای مردم ستمدیده ایران رقم زده است. حکومت فاشیست مذهبی ایران، حتی هوای سالم را از مردم محروم دریغ کرده و ایران را به بزرگترین اتاق گاز، اردوگاه مرگ نازی ها تبدیل کرده است. اثرات تشعشات اتمی، پارازیت های ماهواره ای، آب و هوای آلوده در تمام ایران به چشم می خورد. چه بسیار خانواده هایی که در اطرافمان از آلودگی هوا، آب و تشعشات اتمی و پارازیت های هوایی آسیب دیده و یا عزیزی را از دست داده اند.
سقط جنین، انواع و اقسام سرطان ها و بیماری های تنفسی در ایران رشد فراگیر و باورنکردنی داشته اند. آرزوی داشتن کودکانی سالم برای بسیاری از هموطنانمان آرزویی دست نیافتی و غریب است، که سیل خون آلود سقط جنین و تولد کودکان اتمی بیمارستان ها و خانه ها را فراگرفته است.
در این وضعیت بحرانی، اثرات مرگ آور بنزین غیر استاندارد کنونی در آلودگی هوا، بیماریهای تنفسی و مرگ و میر هر روزه شهروندان ایرانی کاملا مشهود می باشد. به طوری که حتی عضو کمیسیون انرژی مجلس ایران، عسگر جلالیان، بنزین کنونی تولید شده در پالایشگاه‌ها را سرطان‌زا خوانده و خواهان توقف تولید آن شده است.
آلودگی هوا در ایران بر اثر سوخت نامناسب، و رعایت نکردن بهداشت موجب بیماری های گوناگون تنفسی و مرگ است. اثر این گازهای سمی در کودکان و پیران بیشتر و واضح تر است.
1
جدیدترین خبر باورنکردنی از اقدامات جنایتکارانه حکومت اسلامی برای قتل عام دسته جمعی مردم ایران، ازمتن نامه هوشدارانه احمد نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان ایران به سازمان محیط زیست برداشت می شود که می نویسد: ”استفاده از مخلوط متانول ۳۵ درصدی در بنزین برای جان و سلامت انسان‌ها بسیار خطرناک است.”
بخارهای برخاسته از متانول به شدت سمی بوده و علاوه بر صدمات ریوی، حتی ممکن است باعث کوری چشم شود!. همچنین استفاده از سوخت متانول ۳۵ درصدی در بنزین؛ سیستم سوخت رسانی، باک ، فیلتر و پمپ بنزین ، لوله های فلزی ، واشرها و قطعات پلاستیکی خودرو را دچار خوردگی شدید کرده، در نتیجه سبب نشت بنزین می شود، که خطر آتش سوزی خودروها را تشدید می کند.
در همین راستا، رئیس فراکسیون محیط‌زیست و توسعه‌پایدار مجلس، با تأکید بر اینکه بنزین تولید داخل تا ۱۰ سال آینده یک نسل از کودکان کشور را به بیماری‌های بهبود ناپذیر مبتلا می‌کند، گفت:
“اعلام آمار و هشدارها درباره آلودگی هوا موجب افزایش فشار بر مسئولان و تلاش برای کاهش عوامل بروز این پدیده در کشور می‌شود.”

وجود اتانول و متانول در ترکیبات سوختی
متانول به طور کلی یکی از مشتقات الکل است. این ماده معمولا در ترکیبات سوختی با گازوئیل ترکیب شده و به صورت محدود در موتورهایی با سیستم احتراق داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. به گزارش خبرگزاری بی بی سی در بعضی از کشور‌های اروپایی و همچنین برای حدود یک دهه در ایالت کالیفرنیای آمریکا از سوخت متانول استفاده می‌شد.
علی فرنود کارشناس محیط زیست در سوخت‌های دیزلی، به بی‌بی‌سی فارسی می‌گوید: ”در حال حاضر در آمریکا بیشتر از سوخت حاوی اتانول تا ترکیب ۱۵ درصد استفاده می‌کنند”.
در اروپا از سوخت اتانول استفاده می شود که از منابع گیاهی چون ذرت و نیشکر قابل تولید می باشد. شگفت انگیز این که در ایران، خوردن مشروبات الکلی ممنوع می باشد، و مجازات وحشیانه و بیرحمانه ای در حد شلاق و اعدام دارد. ولی تنفس بخارات سمی مشتقات الکلی برای مرگ دسته جمعی مردم ایران آزاد و حتی اجباری است!.”
بوییدن و استشمام گازهای سمی روی بیشتر بخش های تن آدمی مانند شش، جگر، قلب، و حتی استخوان می تواند عوارض بسیار ناگواری داشته باشد.
2
عوارض بسیار خطرناک اشعه های پارازیت
چنانچه قبلا به طور کامل به این جنایت فاحش اشاره شد. امواج پارازیت، ایران را به بزرگترین کوره آدم سوزی دنیا مبدل کرده است!. ایران، بزرگترین کشتارگاه سقط جنین اجباری در جهان است، و حکومت اسلامی ایران سردمدار بزرگترین کشتار جنین انسان در جهان می باشد. هشدارهای در راه بودن سونامی های سرطان‌ ها بویژه سرطان پستان در زنان و عقیم شدن مردان در ایران تحت تاثیر اثرات بسیار مخرب پرتوهای پارازیت‌ بر سلامتی سلول‌های بدن انسان است.
امواج پارازیت منشاء بسیاری از بیماری‌ها و به طور قطع موجب اختلال در سیتسم ایمنی بدن انسان است. آمار سرطان و سقط جنین آنچنان ناگهانی و سرسام آور رو به افزایش است که حتی بسیاری از مسئولین حکومت اسلامی نسبت به این جنایت هولناک بشری زبان به اعتراض گشوده اند. اما خواب خرگوشی سردمداران دیکتاتور ایران را، تنها تجمعات خیابانی و اعتراضات میلیونی بر هم خواهد زد. نه اعتراضات و هشدارها و آمارهای پزشکی.
پارازیت بر روی اعصاب و مغز اثر تخریبی و پیامدهای ناگوار دارد. امواج الکترومنیتیک آن نیز بی تردید سرطان زا است. بنابراین، کسانی که در کنار و نزدیک به بشقاب های تلویزیون هستند، در معرض خطر بیشتر قرار می گیرند.3
امنیت نیروگاه های هسته ای
کنترل تشعشعات اتمی و ساخت نیروی هسته ای صلح آمیز خارج از قدرت حکومتیست که بوسیله اراذل و اوباش مذهبی اداره می شود.حکومتی که مسئولینش نه بر اساس دانش و لیاقت بلکه بر پایه خرافات مذهبی و رذالت در سرکوب مردم انتخاب می شوند. حتی شرافت و قدرت نجات جان کارکنان خود را ندارد. چنانچه هر زمان که زمان آن فرا رسد. چون سرنوشت سعید امامی با کاسه ای واجبی از جنایت خونین آنان تشکر می کند. پس حتی کارکنان حکومت اسلامی بویژه نیروی انتظامی، خائنین به مردم، شکنجه گران، کارکنان نیرو گاههای اتمی و…، هرگز در امنیت نیستند و نخواهند بود.
پس تعجبی نیست که چندی پیش به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ایران غلامرضا معصومی، چند تن از ساکنان منطقه‌ای تاسیسات هسته‌ای UCF اصفهان دچار مشکلات ناشی از تشعشات اتمی شده باشند. به نقل از همین منبع از حدود دو سال پیش، آموزش یک نیروی ویژه اورژانس هسته‌ای آغاز شده است که وظیفه اش ارائه خدمات به آسیب دیدگان احتمالی در صورت وقوع آلودگی های هسته‌ای است.

عوارض وحشتناک تشعشعات اتمی
سرطان،‌ خونریزی، بروز ‌مشکلات در دستگاه هاضمه، بیماریهای عفونی، عقیم شدن مردان و نازایی در زنان، جهش ناگهانی و بسیار خطرناک کروموزم ها در انسان ها و تولد کودکان اتمی و…از اثرات فجیع قرار گرفتن بدن انسان در معرض تشعشعات هسته ای می باشد. پروفسور پاتریک گورمِلون مدیر امور حفاظت انسان در برابر اشعه رادیویی موسسه فرانسوی حفاظت اشعه و ایمنی هسته ای، در مصاحبه خود با فرانس پرس درباره “بررسی اثرات تشعشعات هسته ای” چنین می گوید:
“برای مردمی که در معرض آلودگی به چنین اشعه های رادیو اکتیوی هستند،‌ خطر اصلی ابتلا به انواع سرطان از قبیل خون، ریه،‌ روده بزرگ و غیره است. میزان خطر به نسبت شدت اشعه دریافتی در هر فرد متفاوت خواهد بود. به منظور جلوگیری از سرطان تیروئید به ویژه در میان جمعیت جوان اعم از کودکان و‌ نوجوانان و زنان باردار و شیرده پاستیلهای یددار بین آنها توزیع شده است تا به این ترتیب با اشباع غده تیروئید از تثبیت ید رادیو اکتیو در این غده ممانعت به عمل آید.”
جایگاههای انرژی اتمی در ایران، در سرتاسر کشور، و مجاور محل زیست مردم و کنار شهرها قرار گرفته است. هرگونه نشت تشعشعات اتمی می تواند تا کیلومترها اطراف خود، زندگی و هستی انسان ها را به خطر اندازد، و بیماری های گوناگونی به ویژه سرطان در مردم به وجود آورد. نشت چرنوبیل در روسیه و همچنین پایگاههای اتمی ژاپن، دارای تلفات زیادی بوده، که همچنان در نسل های بعد ادامه دارد.
4

کودکان اتمی
خبر تولد فراگیر کودکان اتمی در سراسر ایران، نشان از آمار اعلام نشده ولی رو به افزایش جنایت هسته ای حکومت اسلامی بر علیه مردم ایران است. جنایت مخوفی که با شعار ساده لوحانه و دروغین؛انرژی هسته ای حق مسلم ماست به مردم معرفی شد!. اخبار از گوشه و کنار ایران تولد نوزادان عجیب الخلقه اتمی، یا نوزادانی بدون قلب یا به شکل ظاهری نوزادان مبتلا به هیدروسفالی، یا نوزادانی بدون سفیدی چشم یا با صورت هایی غیر عادی و سری شکافته که مغزشان قابل دیدن است، خبر میدهند. شبیه فیلم های هالیوودی اثرات تشعشعات اتمی بر کودکان و عکس های واقعی کودکان اتمی زاده شده در جهان را عنوان می کنند.
تشعشعات اتمی می تواند بر روی جنین درون رحم نیز اثرات ناگوار داشته باشد. امواج الکترومنیتیک پیامد ایجاد پارازیت و یا نزدیک بودن به کارخانه های برق، و ترانسفورموتورهای قوی در کاربرد ولتاژ بسیار بالا نیز در منطقه اطراف خود سرطان زا می باشد. آیا رژیم جهل و جنایت ایران، این نکته ها را می داند، و اگر می داند هرگز رعایت می کند؟!.

از آنچه گذشت
فقر گسترده ناشی از مافیای اقتصادی و دزدی های میلیاردی حکومت اسلامی و فشارهای ناشی از تحریم های اقتصادی کاملا در سراسر ایران مشهود است. آثار باستانی بسیار ارزشمند و طبیعت زیبای جنگل های ایران هر روزه در حال تخریب و ویرانی بوسیله عوامل حکومتی است. این همه، هر ایرانی وطن پرست و انسان دوستی را می آزارد، که آیا به راستی حق مردم ستمدیده سرزمینی که جوانان برومند و نخبه اش در سراسر جهان افتخار آفرین هستند، تنها پرداخت وام های مالی بدون عوض، به کشورهای مصر و لبنان و فلسطین و عراق و افغانستان و …است؟.
آیا سهم شادی هموطنانمان، تنها عزاداری های مذهبی هر روزه و پرداخت مبالغ سرسام آور، ساخت ضریح های میلیاردی برای امامان هزارسال مرده در کشوری دور بوده است؟. آیا جوانان ایران به جبهه ها رفتند و بر خاک این سرزمین جان باختند تا سهم خانواده هایشان، چیزی بیشتر از تششعات اتمی و اشعه های پارازیت و کتک خوردن بوسیله گشت ارشاد و اعدام و تجاوز و شلاق نباشد؟. آیا حتی آسمانی آبی و تنفس به دور از بخارات سمی بنزین غیر استاندارد، سهم مردم این سرزمین نبود؟!.
نگارنده به عنوان عضوی از یک (خانواده شهید) خانواده ی ایرانی که جان باخته ای در راه دفاع از سرزمینش را از دست داده است، می پرسم!؛ آیا هیچ گوش شنوایی یا فردی پاسخگو و یاری دهنده، جز قدرت میلیونی اعتراضات خیابانی مردم ایران، برای حل این مشکلات و متوقف کردن جنایت کشتار دسته جمعی مردم ایران، توسط حکومت اسلامی، موجود است؟

فضول محله

درباره این مطلب نظر دهید