انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

حمید زینی زاده: با این فشارهاي سنگين عليه تراکتور، نمي توان كار كرد

zeini zade

اویان نیوز: مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با تاکید بر اینکه استعفای کتبی خود را به هیات مدیره باشگاه تقدیم می کند، گفت: تحت فشارهای سنگین موجود علیه تیم نمی توان کار کرد.

به گزارش به نقل از روابط عمومی اداره ی کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، حمید زینی زاده دلیل استعفای خود را رأی اخیر کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال علیه تیم تراکتورسازی اعلام کرد و افزود: به عقیده ی من، رأی شبانه و بدون بررسی های لازم و کافی، هیچ وجه قانونی ندارد.

وی افزود: این که کمیته ی انضباطی بدون حضور متهم و ارائه ی مدارک و مستندات لازم، اقدام به کسر امتیاز می کند، تعجب و تامل برانگیز است، زیرا که چنین مساله ای در هیچ کشوری نمی تواند رخ دهد.

زینی زاده با بیان اینکه وضعیت فعلی فوتبال کشور بسیار سخت و بغرنج شده است، اظهار کرد: شاید نفر بعدی بتواند بهتر از من با فدراسیون تعامل ایجاد کرده و راه موفقیت تیم بزرگ و مردمی تراکتورسازی را هموارتر سازد.

وی ایجاد شوک در باشگاه و البته مهمتر از آن در ارکان فوتبال کشور را از دیگر دلایل استعفای خود بیان و یادآوری کرد: ما به این نتیجه رسیده ایم که احقاق حق از طریق مجاری قانونی در فوتبال کشور میسر نیست، شاید استعفای من بتواند تغییر رویه ای در این راستا ایجاد کند.

زینی زاده با تاکید بر اینکه تا زمانی که استعفای من از سوی هیات مدیره باشگاه تایید نشود با تمام توان برای شکستن رای کمیته انضباطی تلاش خواهم کرد، گفت: در این رابطه نامه هایی را تنظیم کرده ایم که امروز به کمیته ی استیناف فدراسیون ارایه می شود.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، تراکتورسازی تبریز را به دلیل عملکرد تماشاگران در بازی با فولاد خوزستان به کسر یک امتیاز محکوم کرد.

درباره این مطلب نظر دهید