انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

خداحافظی اولیویرا با بازیکنان در رختکن

toni1

اویان نیوز: سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی پیش از آغاز تمرین امروز سرخپوشان تبریزی از بازیکنان این تیم خداحافظی کرد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، تونی اولیویرا که با مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز به بن‌بست رسیده و خواستار جدایی از جمع سرخپوشان شده است، ظهر امروز (شنبه) در محل تمرین تیمش حضور یافت و در رختکن با بازیکنان خداحافظی کرد.

البته تونی به دستور سعید عباسی، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در تمرین امروز حاضر شد، اما تیم را تمرین نداد تا قادر رحیم‌زاده تمرینات امروز را زیر نظر بگیرد.

جلسه اضطراری برای بررسی استعفای تونی

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در واکنش به خداحافظی تونی گفت: تونی نامه‌ای به ما داد که ما گفتیم این موضوع منوط به موافقت هیئت‌مدیره است بنابراین ما فردا یک جلسه اضطراری با هیئت‌مدیره برگزار می‌کنیم تا درباره نامه‌ای که ایشان داده است تصمیم بگیریم. اگر باهمه جوانب موافقت شد دنبال سرمربی جدید می‌رویم اما اگر نشد، ایشان به کارش در تیم ادامه می‌دهد.

سعید عباسی درباره وضعیت همکاری تونی اولیویرا با تیم تراکتورسازی، اظهار داشت: ایشان قبلاً به ما گفته بودند که اگر مشکلات همسرش بیش‌تر شود به‌احتمال زیاد نمی‌تواند در تیم بماند. روز جمعه هم آمد و صحبت کرد و گفت که بیماری همسرش بدتر شده و تقاضا کرد که با رفتنش موافقت کنیم.

عباسی درباره خداحافظی ظهر امروز اولیویرا با بازیکنان در رختکن تصریح کرد: ایشان استنباطش این بود که چون دیروز به ما نامه داده است، باید بلافاصله نظر بدهیم در صورتی‌ که باید هیئت‌مدیره روی این قضیه نظر بدهد.

عباسی در پاسخ به این سؤال که آیا مذاکره با گزینه‌های جانشینی اولیویرا را آغاز کرده‌اید، گفت: ما هنوز منتظریم تا اول نظر هیئت‌مدیره را بگیریم و بعد برویم سراغ گزینه‌هایی که مدنظر داریم و اگر گزینه، یک نفر است که با او صحبت می‌کنیم و اگر چندین نفر است که بازهم با تک‌تک آن‌ها صحبت می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره اینکه گفته می‌شود سرمربی انتخاب شده است و روز جمعه معرفی خواهد شد، اظهار داشت: ممکن است سرعت مذاکره بالا برود چون ما یکشنبه بازی داریم و نمی‌توانیم صبر کنیم ولی فعلاً منتظریم که تصمیمی درباره استعفای ایشان اتخاذ شود تا زود سرمربی جدید را انتخاب کنیم.

سابقه خبر در اویان نیوز:

سرپرست تراکتورسازی: تونی استعفای کتبی نداده است

درباره این مطلب نظر دهید