انتخاب زبان

آذربایجان شرقی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

دستگیری ۱۰ متهم جدید در پرونده شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب

11111-300x195

اویان نیوز: با حکم مقامات قضایی ۱۰ نفر از شهروندان بنابی در ادامه پرونده مربوط به ارتشاء و اختلاس در شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب دستگیر و بازداشت شدند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، با دستگیری این ۱۰ نفر تعداد دستگیر شدگان تاکنون در ارتباط با این پرونده به ۲۸ نفر افزایش یافت.

نخستین دستگیری از سریال بازداشت کارکنان شهرداری بناب به اتهام تبانی و اخذ رشوه در حالی حدود دو ماه پیش اتفاق افتاد که برخی منابع آگاه از احتمال تداوم این دستگیری ها به دلیل گستردگی دامنه آن خبر داده بودند.

دادستان عمومی و انقلاب تبریز نیز چهارشنبه هفته گذشته از دستگیری شهردار و ۱۷ نفر از کارکنان شهرداری و همچنین پیمانکاران ساختمانی به اتهام ارتشاء و اختلاس خبر داده و گفته بود پرونده قضایی برای این افراد تشکیل شده و روند تحقیقات ادامه دارد.

به گفته موسی خلیل اللهی، بررسی ها و تحقیقات انجام شده حکایت از این دارد که ۱۸ نفر تاکنون در این پرونده مرتکب جرم شده اند که از این تعداد سه نفر پیمانکار، یک نفر عضو شورای اسلامی شهر بناب و بقیه از کارکنان شهرداری از جمله شهردار این شهر هستند که اتهام آن ها ارتشاء است.

بر اساس اخبار موثق دستگاه قضایی حکم جلب ده نفر از شهروندان را در ارتباط با این پرونده صادر کرده است اما تا آخرین لحظه مخابره این خبر هنوز از تعداد دستگیر شدگان نهایی اطلاعاتی در دست نیست.

سابقه خبر در اویان نیوز:

جزئیات دستگیری شهردار و اعضای شورای شهر بناب

دستگیری‌ها به شورای شهر بناب رسید، تعداد دستگیری به ۸ نفر رسید

درباره این مطلب نظر دهید