انتخاب زبان

اقتصادی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

طارم: خسارت ۱۰۰ میلیارد ریالی سیل به روستاییان

139401261427131075104653

اویان نیوز: فرماندار طارم با اشاره به خسارت بیش از ۱۰۰ میلیارد ریالی سیل به تاسیسات زیربنایی و بخش کشاورزی این شهرستان گفت: از مسئولان تقاضا داریم اعتبارات خسارت وارد شده به تاسیسات زیربنایی طارم را تخصیص دهند.

به گزارش اویان نیوز، علی باقری در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: ارائه خدمات لازم به خسارت‌دیدگان ناشی از سیل از جمله وظایف مهم مسئولان دستگاه‌های ذیربط شهرستان طارم است.

وی با اشاره به میزان خسارت وارد شده به تاسیسات زیربنایی شهرستان طارم در اثر سیل تصریح کرد: میزان این خسارت ۱۰۰ میلیارد و ۷۸۱ میلیون ریال تخمین زده شده ولی متاسفانه این میزان تا کنون تخصیص داده نشده است.

فرماندار شهرستان طارم ابراز کرد: البته در حال حاضر به منظور بازسازی تاسیسات زیربنایی خسارت‌های ناشی از سیل امکانات و وسایل نقلیه موردنیاز توسط اداره راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و سایر دستگاه‌های ذیربط شهرستان طارم تامین شده است.

وی در مورد زمان بازسازی نخستین پل ورودی به روستای لار که مشکلاتی برای تردد اهالی این منطقه ایجاد کرده است گفت: بر اساس تقسیمات کشوری این پل در حوزه استحفاظی شهرستان زنجان قرار گرفته و فرمانداری طارم نمی‌تواند نقشی در بازسازی این پل داشته باشد.

باقری بر ارائه خدمات هدف به مردم روستاهای خسارت دیده از سیل شهرستان طارم تاکید کرد و افزود: از مسئولان تقاضا داریم تا گام‌های بلندتری در راستای برطرف شدن مشکلات فعلی روستائیان شهرستان طارم بردارند.

یک نظر یرای این مطلب داده شده است

  1. نظر شماسلام.لطفادرمورفروش زیتون طارم به نام رودبارهم مطالبی بگذارید.ماطارمی به شدت ازاین موضوع رنج میبریم.درحالی که مقام اول تولیدزیتون درکشورمتعلق به طارم است ولی به نام زیتون رودباربه فروش می رود.این درحالی است که که زیتون تولیدشده دررودباربه اندازه ی یک دهم زیتون طارم نمی باشد

درباره این مطلب نظر دهید