انتخاب زبان

آخرین اخبار

عدم‌ راه‌اندازی بیمارستان افتتاح شده امام سجاد تبریز

635686840217024563

اویان نیوز: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه افتتاح مراکز درمانی در هر سطحی تابع اصولی خاص است، گفت: دانشگاه آزاد تبریز برای بیمارستان تازه افتتاح شده خود هیچ گونه مکاتبه‌ای با ما انجام نداده است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، علی تقی‌زادیه در نشست تحلیل آخرین وضعیت تحول نظام سلامت استان آذربایجان شرقی در پاسخ به سئوالی مبنی بر علت عدم راه‌اندازی بیمارستان دانشگاه آزاد(امام سجاد) در صورت افتتاح آن طی روزهای گذشته، اظهار داشت: برای افتتاح یک بیمارستان باید حداقل بخش‌های آن قابل استفاده باشند.

وی افزود: برای افتتاح بیمارستان جدید‌التاسیس، دانشگاه آزاد با دانشگاه علوم پزشکی تبریز هیچ گونه مکاتبه‌ای با ما انجام نداده است.

تقی‌زادیه تاکید کرد: ما از اینکه دانشگاه آزاد نیز بیمارستان داشته باشد حمایت می‌کنیم ولی باید یک سری مسیر و فرآیندی را طی کنند.

روز ۱۴خرداد۹۴ بیمارستان «تخصصی و فوق تخصصی» ۱۳۳ تخت خوابه امام سجاد دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با حضور لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به بهره‌برداری رسید.

تأسیس این بیمارستان ۳۰ میلیارد تومان هزینه در برداشته و حدود ۱۰۰ میلیارد تومان نیز هزینه تجهیزات آن شده است.

مسئولان این بیمارستان در زمان افتتاح مدعی شده‌ بودند، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امام سجاد دانشگاه آزاد اسلامی تبریز از روز شنبه ۱۶ خرداد به مدت ۱۵ روز به صورت رایگان به ارائه خدمات به مردم این شهر خواهد پرداخت با این حال با گذشت ۲۵ روز افتتاح این بیمارستان، تاکنون این مرکز درمانی به طور رسمی راه اندازی نشده است.

درباره این مطلب نظر دهید