انتخاب زبان

آذربایجان غربی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

قاضی پور: وزیر ورزش و جوانان باید از ملت آذربایجان عذرخواهی کند

urmu valibal (3)

اویان نیوز:  نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی گفت: حوادث روز چهارشنبه والیبال نشان از بی کفایتی رییس فدراسیون والیبال داشت.

به گزارش اویان نیوز، نادر قاضی پور در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: مقصر اصلی حادثه روز چهارشنبه والیبال، فدراسیون والیبال است چون با احتساب ترتیب بازیها به صورت رفت و برگشت، چرا بازی فینال شهرداری اورمیه و پیکان تهران در تهران برگزار شد آن هم در سالن کوچکی که ظرفیت ۶ هزار نفری دارد، در حالیکه سالن ۱۲ هزار نفری هم برای این بازی محیا بود و هیچ مشکلی در این راستا وجود نداشت که بنده علت این موضوع را از وزیر ورزش و جوانان پیگیر هستم.

وی همچنین با انتقاد از عملکرد صدا و سیما در این راستا گفت: نحوه تفسیر و گزارش  مفسر و گزارشگر صدا و سیما نیز تنش زا بود و خود عاملی در ایجاد این حادثه بود که صدا سیما باید با گزارشگر برخورد جدی کند.

قاضی پور افزود: عامل دیگر این درگیریها، برخورد فیزیکی نیروی انتظامی بوده که هم قبل از شروع بازی به بیش از ۵۰ نفر زد و خورد داشته است و هم در حین تخلیه سالن بوده که با باتوم جوانان و بچه ۱۰ ساله را لگد کوب کرده اند.

وی ادامه داد: در اسلام و آموزه های دینی ارزش و جایگاه خاصی به مهمان قایل شده است در حالیکه این نحوه برخورد با هواداران تیم والیبال شهرداری اورمیه که به عنوان مهمان در آنجا حضور داشتند جای تاسف دارد که  آنها را با چهره خون آلود بدرقه کردند.

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی گفت: این موضوع  را از طریق سوال از وزیر محترم کشور و هم وزیر ورزش و جوانان تا احقاق حقوق مردم پیگیری خواهیم کرد تا با عواملی که در ایجاد این حادثه ناگوار دست داشته اند از طریق مراجع قانونی برخورد قاطع صورت گیرد.

قاضی پور تاکید کرد: باید دیه عزیزانی که در این حادثه دچار شکستگی از ناحیه سر و صورت شده اند از سوی مسئولان ذی ربط پرداخت شود و پیگیر این قضیه نیز خواهیم بود و همچنین عاملان و مقصران ایجاد این حادثه، بالاخص رییس فدراسیون والیبال و وزیر ورزش و جوانان باید به خاطر این حادثه ناگوار از مردم و جامعه ورزش کشور عذر خواهی کنند.

قاضی پور افزود: در راستای پیگیری این قضیه از وزیر کشور، وزیر ورزش و جوانان، نیروی انتظامی و استانداری تهران  و صدا و سیما به خاطر بروز چنین حوادثی در کشور شاکی هستیم و باید از ملت آذربایجان عذرخواهی کنند و حداقل انتظاری که  از وزیر ورزش و جوانان داشتیم عزل داورزنی به خاطر عدم کفایت وی بود.

وی ادامه داد: تمامی این قضایا را دسیسه و توطئه رییس فدراسیون والیبال بر علیه آذربایجان می دانیم.

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ما به قدرت و توان قوه قضائیه اعتقاد و ایمان داریم و امیدواریم تا عاملان و بانیان این قضیه در هر لباس و مقامی طبق قانون برخورد شود.

سابقه خبر در اویان نیوز: 

سری دوم فیلم ضرب و شتم هواداران شهرداری اورمیه

سری اول فیلم ضرب و شتم هواداران شهرداری اورمیه

معاون امنیتی استاندار: مسئولان پیگیر قضایای والیبال هستند/مدیرعامل باشگاه: از هواداران عذرخواهی می کنم

گفتگو با یکی از شاهدان عینی وقایع «چهارشنبه سیاه والیبال ایران»

واکنش ها به اظهارات فدارسیون والیبال/از تعلیق تیمداری تا استعفای رئیس هیئت والیبال

گزارش تصویری از ضرب و شتم هواداران شهرداری اورمیه

درگیری ماموران امنیتی با هواداران شهرداری اورمیه/بازداشت و زخمی شدن چندین تن

تهران: بازداشت تعدادی از تماشاگران شهرداری اورمیه

تهران: ماموران امنیتی هواداران تیم شهرداری اورمیه را به ورزشگاه راه ندادند

درباره این مطلب نظر دهید