انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

قلعه نویی: سازمان لیگ بین تراکتورسازی و پیروزی نگاه عادلانه ندارد

اویان

اویان نیوز: سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با دلخوری از دیدگاه مسئولان لیگ به قهرمانی تراکتور در لیگ امیدوار است.

به گزارش اویان نیوز به نقل ازطرفداری، امیر قلعه‌نویی در مورد جوابیه سازمان لیگ به نامه اعتراض‌آمیز مصطفی آجرلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اظهار کرد: چه کسی گفته نتیجه نگرفته‌ایم؟ ما در کورس قهرمانی لیگ برتر هستیم و به فینال جام حذفی هم رسیده‌ایم. حرف‌های مسئولان سازمان لیگ نشان می‌دهد که نگاهشان مغرضانه است.

قلعه نوعی ادامه داد: بحث ما از ابتدا این بود که چرا باید در برنامه‌ریزی دور برگشت مسابقات عدالت برقرار نشود؟ طنز تاریخ است که به فینالیست جام حذفی و مدعی قهرمانی می‌گویند نتیجه نگرفتی.

وی با اشاره به اینکه، چه ایرادی داشت که ما در ۶، ۷ دیدار زودتر از پرسپولیس بازی کنیم گفت: ما نتایج خوبی گرفته‌ایم و مشخص نیست چرا این حرف‌ها زده می‌شود. تیم ما دهم جدول نیست که این حرف‌ها را می‌زنند. باید واقعاً تأسف خورد. شک نکنید که به قهرمانی امیدوار هستیم. ما بازی به بازی پیش می‌رویم ولی نگاه‌ها باید عادلانه باشد. آیا این حرف‌ها درست است که توسط مسئولی زده شود؟ آن هم تیمی که فینالیست جام حذفی است. مردم باید قضاوت کنند که چه خبر است. دنبال این هستیم که قهرمان شویم ولی وقتی این رفتارها را می‌بینم، تعجب می‌کنم. مربی پرتغالی ما (میگوئل تکسیرا) می‌گفت «من این رفتارها را هیچ کجا ندیده‌ام.» وقتی این حرف زده می‌شود، مردم باقی مسائل را ببینند که به نظرم جای تأسف دارد.

تراکتور سازی با ۳۸ امتیاز از ۱۹ بازی با ۶ امتیاز اختلاف نسبت به تیم پیروزی در رده دوم لیگ برتر قرار دارد.

درباره این مطلب نظر دهید