انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

محرومیت تراکتور از حضور تماشاگران در یک بازی خانگی

traktur

اویان نیوز: تیم تراکتورسازی تبریز در یک بازی خانگی از حضور تماشاگرانش در ورزشگاه محروم شد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، تیم تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و یک لیگ برتر فوتبال کشور میزبان تیم سپاهان اصفهان بود که این بازی در پایان با برتری دو بر یک تراکتورسازی به اتمام رسید.

کمیته انضباطی گزارش داد که در این بازی تخلفاتی از سوی تماشاگران تیم میزبان رخ داده و به همین جهت حکمی را صادر کرده است که به شرح زیر است:

مسابقه دو تیم تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان در هفته ۲۱ لیگ برتر برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر فحاشی به بازیکنان تیم مقابل و اهانت به داوری،پرتاب سنگ از جایگاه و اصابت به نماینده هیات فوتبال که موجب مجروح شدن وی شد، صورت گرفت.

با توجه به تکرار تخلفات از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز در هفته های ۱۶ و ۱۸ لیگ برتر و عدم تنبیه هواداران و همچنین عدم اقدام باشگاه جهت جلوگیری از تکرار تخلفات هواداران، به استناد ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی این تیم به برگزاری یک مسابقه بدون حضور تماشاگر در مسابقات خانگی و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

در صورتی که تیم تراکتورسازی به این رای اعتراض نکرده و یا این حکم مورد تایید کمیته استیناف قرار گیرد، این تیم در بازی این هفته خود در تبریز برابر فولاد خوزستان از حضور تماشاگرانش محروم خواهد بود.

سابقه خبر در اویان نیوز:

جریمه ۲۰۰ میلیونی برای تراکتورسازی

جریمه تراکتور به دلیل «پرتاب گلوله‌های برفی» تماشاگران به داخل زمین

تراکتورسازی از سوی کمیته انضباطی جریمه شد

محکومیت دوباره تراکتور در کمیته انضباطی

جریمه تراکتور به دلیل تخلف تماشاگران در «جمعه سیاه»

پرونده دائمی تراکتور در کمیته انضباطی؛ جریمه تراکتورسازی به دلیل «توهین به فغانی»

درباره این مطلب نظر دهید