انتخاب زبان

آخرین اخبار

مرند: خسارت 700 میلیون تومانی سیل / خسارت به 200 واحد مسکونی+عکس

Image030

اویان نیوز: بارش شدید باران همراه با طوفان در شهر مرند موجب جاری شدن سیل ۷۰۰ میلیون تومان خسارات به واحدهای مسکونی وارد کرد.

به گزارش اویان نیوزبه نقل از فارس، براثر بارش شدید باران در شهر مرند، جاری شدن سیل و سیلاب و عبور و تردد خودروها؛ مردم را با مشکل مواجه کرد.

بارش باران که از ساعت ۲۰ شب آغاز شده بود در طول یک ساعت به علت شدت بارش باران همراه با طوفان موجب قطع شدن در ختان و قطع برق در بسیاری از نقاط شهری مرند شد.

خسارت سیل به ۲۰۰ واحد مسکونی

این سیل باعث وارد شدن خسارت به ۲۰۰ واحد مناطق مسکونی در شهر و تخریب فضای سبز و آسفالت خیابان‌ها شد و بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان خسارات مالی به شهروندان مرندی وارد کرد.

قطعی برق به دلیل اتصالات در اثر طوفان و باران شدید

قطعی برق به دلیل اتصالات در اثر طوفان و باران شدید امر امداد رسانی در ساعات اولیه را مختل کرد که با تلاش نیروهای اتفاقات برق شهرستان مرند مشکل برق تا آخرین ساعات امداد رسانی حل شد.

رئیس اداره برق شهرستان مرند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مرند عنوان کرد: با بارش شدید باران در تاسیسات برق شهرستان اتصالاتی رخ داد که سریعا گروه‌هایی برای رفع این اتصالات به محل‌های آسیب دیده اعزام شدند و با تلاش چندین ساعته توانستند این مشکل را حل کنند.

محمد اللهوردی‌نژاد عنوان کرد: آب و هوای نامساعد که با رعد و برق همراه بود به تاسیسات برق در منطقه آسیب رسانده بود که کارشناسان فنی تعمیر بخش‌های آسیب دیده تاسیسات را تعمیر کردند.

خسارت ۷۰۰ میلیون تومانی سیل در مرند

سید رضا هاشمی شهردار مرند عنوان کرد: مناطق ارم، راه جواش، اردکلو، ۳۵ متری پور شریفی، کوچه ابوذر، کوچه حاتمی از جمله مناطق هستند که در اثر سیل به مناطق مسکونی این محله‌ها خسارت وارد شده است.

هاشمی طبق برآورد کارشناسان میزان خسارات اولیه را ۷۰۰ میلیون تومان برآورد کرد که بیشتر مناطق مسکونی شیب‌دار، فضای سبز و تخریب خیابان‌ها اعلام کرد و اذعان داشت: خوشبختانه در این حادثه خسارات جانی در پی نداشت.

(عکس از سید علی موسوی)

سابقه خبر در اویان نیوز:

مرند: سیل به برخی واحدهای مسکونی آسیب زد

Image020 Image023 Image025 Image026 Image030 Image037 Image039 Image040 Image041 Image046 Image051 Image053

درباره این مطلب نظر دهید