انتخاب زبان

آذربایجان شرقی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

مرگ ۶۴ نفر و مصدومیت بیش ازیک‌هزار نفر در حوادث کاری در آذربایجان شرقی

اویان

اویان نیوز: در ده ماهه اول سال‌جاری، ۶۴ نفر بر اثرحوادث کاری در استان جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۴۷ نفر بود حدود ۳۶ درصد افزایش یافته است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از ایسنا، طبق بررسی‌های اداره کل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی، در ده ماهه‌ اول‌سال جاری یک‌هزار و ۸۳ نفر نیز بر اثر حوادث کاری در استان مصدوم شدند که از این تعداد ۲۷ نفر زن و یک‌هزار و ۱۰ نفر مرد بودند؛ تعداد مصدومین حوادث کاری در ده ماهه‌ی اول سال گذشته نیز برابر با یک‌هزار و ۱۴۷ نفر بود که این آمار در ده ماهه سال جاری سه درصد کاهش یافته است.

بر اساس این گزارش، طی دی ماه امسال شش نفر نیز به علت حادثه کاری فوت شده‌اند که این آمار در مدت مشابه سال گذشته چهار نفر بوده است.

همچنین ۷۶ نفر نیز به علت مصدومیت حوادث کاری در دی ماه به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که این آمار نسبت به آذر ماه سال گذشته کاهش حدود ۷۶ درصدی را نشان می‌دهد.

گفتنی است، تعداد کل فوت شدگان حوادث کاری در سال ۹۴ برابر با ۵۰ نفر بود که همگی آنان مرد بودند، تعداد کل مصدومین حوادث کار نیز در سال ۹۴ برابر با یک هزار و ۳۱۰ نفر بود که از این تعداد ۲۸ نفر زن و یک‌هزار و ۲۸۲ نفر مرد بودند.

درباره این مطلب نظر دهید