انتخاب زبان

آخرین اخبار

امنیت جان مردم در سایه بی توجهی مسئولان / جولان عربده کشان در خیابان های پارس آباد مغان

parsabad erazel

اختصاصی اویان نیوز: با وجود گسترش حضور اخلال گران امنیت عمومی در سطح شهر پارس آباد مسئولان امنیتی و انتظامی این شهر اقدام خاصی در این زمینه انجام نداده اند.

به گزارش اویان نیوز، در روزهای اخیر و در چندین مورد اخلال گران امنیت عمومی با اقدامات خود باعث ایجاد رعب و وحشت در میان شهروندان شهرستان پارس آباد مغان گردیده اند.

بستن خیابان در محله «تراب آرخی»، باج خواهی از کسبه محله، چاقو کشی در مرکز شهر، ول شدن جسد نیمه جان یکی از طرفین نزاع در یکی از خیابان های شهر پارس آباد از جمله اقدامات این افراد می باشد.

این افراد «ارازل و اوباش» شناخته این شهر بوده و سابقا نیز بارها با اقدامات خود موجب رعب و وحشت در میان شهروندان گردیده اند.

پیشتر این افراد اغلب در حاشیه شهر اقدامات خود را انجام می دادند ولی در سایه ی بی توجهی مسئولان انتظامی، این افراد در مرکز شهر و مناطق پرجمعیت نیز به چاقو کشی و نزاع دسته جمعی می پردازند.

با وجود شناخته شدن این افراد مسئولان امنیتی و انتظامی اقدام جدی و عملی در خصوص کنترل این افراد انجام نمی دهند.

به گفته ی شاهدان عینی در نزاع و درگیری های اخیر نیروی انتظامی پس از پایان درگیری و اتمام زد و خورد در صحنه حادثه حاضر می شود.

به گفته ی شهروندان پارس آباد مغان ضعف عملکرد نیروی انتظامی تنها به زمان وقوع حادثه محدود نبوده و اخلال گران امنیت عمومی آزادانه در سطح این شهر در حال ادامه و گسترش اقدامات خود می باشند؛ تاکنون هیچگونه واکنشی از سوی مسئولان و ارگان های ذیربط برای جلوگیری از گسترش ناامنی از سوی این افراد صورت نپذیرفته است.

 parsabad erazel

درباره این مطلب نظر دهید