انتخاب زبان

اقتصادی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

نماینده مردم ملکان : بخش کشاورزی مورد بی لطفی مسئولان واقع شده است

ekinchilik

اویان نیوز : نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش کشاورزی با وجود پتانسیل های بالایی که دارد مورد بی لطفی مسئولان واقع شده است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، شهروز افخمی صبح پنج شنبه ۱۸مهر۹۲ در  نشست اعضای هیئت مدیره نظام های صنفی کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: کشاورزی پتانسیل بالایی در زمینه رشد و شکوفایی اقتصادی دارد اما متاسفانه مسئولان نگاه مناسبی به آن نداشته و تاکنون این بخش در راس امور و فعالیت های اقتصادی قرار نگرفته است.

وی با بیان اینکه نقش سیاست مداران در تعیین جایگاه این بخش تعیین کننده است، گفت : سوالی که باید از مدیران ارشد کشور و همینطور استان پرسید، این است که چرا سرمایه گذاری در بخش کشاورزی جایگاه خود را نیافته است.

افخمی ادامه داد : به واسطه برخی سیاست های نادرست هم اکنون وضع دلالان این بخش بسیار مناسب تر از کشاورزان است و زحمت های چندین ساله کشاورزان در یک چشم بر هم زدن توسط دلالان از بین می رود.

وی با اشاره به طرح انتزاع وظایف کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت : این طرح از خواسته های کشاورزان و مطابق با شعارهای نظام بود، ولی بدنه کارشناسی دولت دهم از این طرح پشتیبانی نکرد و اگر جدیت نمایندگان مجلس نبود این طرح تصویب نمی شد.

این نماینده مجلس با بیان ضرورت حمایت عملی از کشاورزان گفت : مسئولان باید در جهت حمایت از کشاورزان وارد عمل شوند زیرا در غیر این صورت این قشر انگیزه خود برای کار در این زمینه را از دست می دهد که این امر به نوبه خود می تواند کشاورزی را مورد تهدید قرار دهد.

درباره این مطلب نظر دهید