انتخاب زبان

آخرین اخبار

پارس آباد با کمبود جایگاه سوخت سی ان جی روبرو است

1356251426_cng-1

اویان نیوز: مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان اردبیل گفت: شهرستان پارس آباد به عنوان دومین شهر پرجمعیت استان هم اکنون به لحاظ جایگاه های سوخت بویژه جایگاه CNG با کمبود و مشکلاتی روبروست که باید رفع شود.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، محمودآقامحمدیان روز یکشنبه در بازدید از جایگاه های سوخت پارس آباد افزود: پارس آباد تنها شهر در بین شهرهای پرجمعیت استان است که با مشکل جایگاه سی ان جی مواجه است.

فرماندار پارس آباد نیز در این بازدید با انتقاد از کمبود جایگاه CNG و صفهای طولانی شهروندان برای سوخت گیری گاز، خواستار ایجاد جایگاه CNG در بخش تازکند این شهرستان شد.

ولی کریمی تصریح کرد: این شهرستان با برخورداری از دو جایگاه بنزین موتور و نفت گاز، یک جایگاه دو منظوره (بنزین و CNG)، سه جایگاه تک منظوره  CNG، دو فروشندگی متمرکز  سه  مواد، یک فروشندگی شهری فعال، ۳۵ فروشندگی روستایی، تعاونی و یک باب تاسیسات سیلندر پر کنی گاز مایع از شرایط مطلوبی برخوردار نیست.

شهرستان پارس آباد در شمال استان اردبیل واقع شده و دارای یک شهرستان، سه شهر، دو بخش، شش دهستان و ۱۱۴ روستا و بیش از ۲۰۰ هزار نفر جعمیت است.

درباره این مطلب نظر دهید