انتخاب زبان

اردبیل

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

پرواز اردبیل – استانبول برقرار می‌شود

5217

اویان نیوز: مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل از برقراری خط پرواز اردبیل – استانبول خبر داد.

به گزارش اویان نیوزبه نقل از مهر، سیدفخرالدین هاشمی صبح چهارشنبه در اردبیل گفت: با شرکت ترکیش ایرلاین برای ایجاد خط هوایی اردبیل – استانبول مذاکره شده و این مذاکرات در مراحل نهایی شدن قرار دارد.

وی یادآور شد: همچنین با شرکت تهران گشت طلایی برای ایجاد خط هوایی اردبیل – باکو مذاکره شده تا پروازی که برای اردبیل در نظر گرفته شده در این مسیر نیز فعال باشد، این پرواز با توجه به حضور گردشگران بیشمار جمهوری آذربایجان در اردبیل بویژه گردشگران حوزه درمانی می تواند مورد توجه قرار گیرد

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل با بیان اینکه فرودگاه اردبیل می تواند نقش بزرگی در توسعه منطقه داشته باشد، یادآور شد: هم اکنون به طور متوسط روزانه دو پرواز از فرودگاه اردبیل انجام می شود که از این طریق جابه جایی ۶۰۰ مسافر و میزان قابل توجهی بار را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: با شرکتهای هواپیمایی برای افزایش تعداد پروازها وارد مذاکره شده ایم و در اولین گام با شرکت تهران گشت طلایی برای افزایش دو پرواز چارتری در مسیر اردبیل – تهران به توافق رسیده ایم.

هاشمی با بیان اینکه این پروازها طی روزهای سه شنبه و جمعه به سایر پروازهای فرودگاه اضافه شده است، تصریح کرد: در اولین گام زمان ورود و خروج این پروازها برای عصر در نظر گرفته شده اما تلاش می کنیم با مذاکرات لازم پروازهای افزایشی طی صبح و شامگاه صورت گیرد.

وی یکی از دلایل عدم استقبال مسافران از پروازهای اردبیل را نبود پرواز در ساعات اولیه صبح و آخر وقت دانست و بیان داشت: بسیاری از مسافران برای فعالیتهای یک روزه به تهران می روند بنابراین باید در این زمینه برنامه ریزی کنیم.

 

درباره این مطلب نظر دهید