انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

کنفرانس خبری قبل بازی تراکتورسازی با الجزیره

toni

اویان نیوز : تونی اولیویرا سرمربی  تراکتور گفت: بازی تراکتورسازی با الجزیره مشخص می‌کند که چه تیمی به عنوان تیم دوم صعود خواهد کرد و سه تیم الجزیره، الجیش و ما شانس صعود داریم و طبیعتا بازی سختی خواهد بود.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی اظهار کرد: بازی تراکتورسازی با الجزیره مشخص می‌کند که چه تیمی به عنوان تیم دوم صعود خواهد کرد و سه تیم الجزیره، الجیش و ما شانس صعود داریم و  طبیعتا بازی سختی خواهد بود.

وی افزود: ما تیم الجزیره را بردیم، ولی به ظرفیت این تیم هم اعتقاد داریم و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا بهترین بازی خود را انجام داده و نتیجه مورد نظر را کسب نماییم و نتیجه خوب یعنی گرفتن سه امتیاز.

همچنین از تونی در مورد سابقه بازی با تیم الجزیره سوال شد که وی در پاسخ سئوال گفت: به عنوان مربی با تیم الاتفاق عربستان و شارجه امارات در مقابل الجزیره مربیگری کرده‌ام.

یکی از خبرنگاران حاضر در سالن نیز در خصوص این موضوع که با توجه تجربه چندین باره الجزیره و تجربه اول تراکتورسازی است، بازی فردا را چطور پیش‌بینی می‌کنید سوال پرسید که اولیویرا در پاسخ با اشاره به قدرتمند ظاهر شدن تیم تراکتور افزود: با تمام تلاش سعی در جبران نتایج گذشته داریم و ۲ بازی آسیایی را که با یک گل واگذار کردیم ۷۵ درصد مالکیت توپ ئر دست ما بود ولی از موقعیت‌ها خوب استفاده نکردیم.

مرتضی اسدی کاپیتان سرخ پوشان نیز در خصوص بازی فردا اظهار داشت: بازی راحتی در پیش نخواهیم داشت ولی امیدوارم که این بازی همراه با نتیجه برای تیم بزرگ تراکتور باشد و  امیدواریم که به عنوان تیم دوم صعود کنیم.

درباره این مطلب نظر دهید