انتخاب زبان

آخرین اخبار

گوگان : تجمع اعتراضی روستاییان اخی جهان

map_azarshahr

اویان نیوز: امروز جمعی از اهالی روستای اخی جهان در ورودی شهر گوگان دست به تجمع اعتراضی زدند.

به گزارش اویان نیوز، خبرگزاری دانشجویان ایران  در گزارشی با اشاره به این تجمع آورده است : به گفته شاهدان تجمع کنندگان به  استاندارد نبودن این جاده اعتراض داشتند و معتقد بودند ایمن نبودن جاده عامل جان باختن عزیزان آنها در این جاده می شود.

بر اساس این گزارش، این تجمع اعتراضی در پی تصادف و مرگ دو عابر پیاده در جاده روستای اخی جهان آذرشهر، در ورودی شهر گوگان برگزار گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان آذرشهر در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرده بود: پنج شنبه شب یک دستگاه خودرو سمند در جاده روستای اخی جهان آذرشهر دو نفر از اهالی این روستا را زیر گرفت و خودش متواری شد.

سرهنگ سید حسین لطیفی اضافه کرد: یکی از مصدومان در اثر شدت جراحات در دم جان باخت و یک نفر هم پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: راننده این خودرو که برای مراسم عروسی آن را تزئین کرده بود، پس از تصادف خودرو را رها کرده و خودش فرار کرده است.

همچنین علی آذریان فرماندار آذرشهر در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: تجمع کنندگان خواستار نصب سرعت گیر در این مسیر بودند که با صحبت هایی که با اعضای شورای این روستا انجام شد، مقرر شد بررسی های کارشناسی در این خصوص آغاز شود.

روستای اخی جهان در جاده آذرشهر – گوگان واقع شده و سالانه در این جاده چندین تصادف منجر به فوت رخ می دهد.

چندی پیش نیز اهالی روستای “یالقیز آغاج” در اقدامی مشابه به استاندارد نبودن جاده و وقوع تصادفات متدد در محور مرند – خوی با مسدود کردن چند ساعته جاده دست به اعتراض زده بودند.

 استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع ” اویان نیوز ” مجاز است.

 

درباره این مطلب نظر دهید