انتخاب زبان

اردبیل

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

یک سال پس از کلنگ زنی؛ زمین واحد فولاد مشکین شهر واگذار نشده است

1723058

اویان نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: زمین واحد صنعتی فولاد  مشکین شهر  با گذشت یک سال از کلنگ زنی واگذار نشده است.

به گزارش اویان نیوز، حامد عاملی در حاشیه رسیدگی به مشکلات واحدهای صنعتی اردبیل در گفتگو با مهر و در پاسخ به این سوال که چرا روند ساخت واحد صنعتی فولاد مشکین شهر با وجود گذشت یک سال از کلنگ زنی آغاز نمی شود، افزود: این واحد در واگذاری زمین مشکل دارد.

وی با اذعان به اینکه ۷۰ درصد زمین از محل منابع ملی و مابقی با خریداری از افراد محلی تامین شده است، اضافه کرد: بخش منابع ملی هنوز تحویل نشده و درگیر تشریفات قانونی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ارذبیل تصریح کرد: سرمایه گذار طرح زیر ساخت ها را خریداری کرده و قرارداد تهیه ماشین آلات و دستگاه ها بسته شده است.

عاملی در پاسخ به این سوال که چرا کلنگ زنی قبل از تحویل زمین انجام شد، افزود: پیش بینی می شد تشریفات قانونی واگذاری زمین از محل منابع ملی بسیار زودتر از وضعیت فعلی به اتمام برسد.

وی افزود: واگذاری زمین ضروری است و با این وجود مانع از روند اجرای پروژه نشده و کارهای زیادی در این مدت انجام شده است.

این مسئول یادآور شد: این مجموعه با سرمایه گذاری هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی توان اشتغال زایی برای سه هزار و ۵۰۰ نفر را دارد.

درباره این مطلب نظر دهید