انتخاب زبان

آخرین اخبار

گفتگوی تلفنی اویان نیوز با خواهر عبادالله قاسم زاده زندانی عقیدتی آذربایجان

اختصاصی اویان نیوز: خواهر عبادالله قاسم زاده با تشریح شرایط وخیم زندانیان عقیدتی به تشریح آخرین وضعیت این زندانی عقیدتی پرداخت .

به گزارش اویان نیوز ،خواهر عبادالله قاسم زاده از زندانیان عقیدتی پیرو آیین اهل حق ،درگفتگوی تلفنی با خبرنگار اویان نیوز ضمن تشریح شرایط وخیم ایشان از سازمان های حقوق بشری درخواست کرد صدای مظلومیت ایشان را به گوش جهانیان برسانند. وی که ۲ برادرش نیز پیش از این جان خود را در راه دفاع از عقاید خویش از دست داده اند با اشاره به مشکلاتی که در سال های اخیر و به خصوص پس از ماجرای اوچ تپه در سال ۸۳ متحمل گشته افزود:  مشکلات ما بسیار زیاد است ، نه توان اجرای احکام آیین خود را به شکلی آشکار داریم و نه در استخدام و یافتن کار از فرصت های یکسان برخورداریم .حتی جوانان ما نیز درزمان سربازی به زور و اجبار باید سبیل خود را بزنند . وی در رابطه با پرونده اخیر در دادگاه اورمیه اعلام کرد: اتهامات جدید دروغ است و این فقط یک پرونده سازی برای فشار بیشتر و صدور دوباره حکم اعدام بر علیه برادرم و هم جرمانش می باشد .
وی اعلام کرد تا آخرین لحظه پای عقاید خود ایستاده ایم و با وجود تمام سختی ها از عقاید خود دفاع می کنیم و انتظار داریم سازمان های حقوق بشر که منادی آزادی اند صدای مظلومیت مارا به گوش جهانیان برسانند. وی آرزو کرد آزادی و احترام به عقاید در تمام دنیا فراگیر شود و فردی نگوید که شما حق اعتقاد به آیینی غیر از آیین مارا ندارید و باید فقط حرفی که ما می خواهیم را بزنید.

برای شنیدن این گفتگو لینک زیر را کلیک کنید :

https://soundcloud.com/oyannews/qw0eodpaecqg

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع ” اویان نیوز ” مجاز است.

سابقه خبر در اویان نیوز:
http://oyannews.com/?p=2562
http://oyannews.com/?p=2654
http://oyannews.com/tr/?p=12
http://oyannews.com/tr/?p=19
http://tiny.cc/x92yrw/
http://tiny.cc/8b3yrw/
http://tiny.cc/zy04rw/

http://tiny.cc/lov9rw

درباره این مطلب نظر دهید